ECW-H16432JV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16432JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4300PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-H16432JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
ECW-H16432JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16432JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 4300PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 299089 pcs Datuen fitxa ECW-H16432JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16432JV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 4300pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 4300pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H16432JVB
ECW-H16432JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 4300PF 5% 1.6KVDC RAD