ECW-H16222HV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16222HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2200PF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-H16222HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-H16222HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16222HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2200PF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 247658 pcs Datuen fitxa ECW-H16222HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16222HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2200pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2200pF