ECW-H16123RHV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16123RHV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 3% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-H16123RHV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-H16123RHVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16123RHV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.012UF 3% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87056 pcs Datuen fitxa ECW-H16123RHV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.354" W (23.00mm x 9.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16123RHV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.012µF