ECW-H16112RJV
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H16112RJV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1100PF 5% 1.6KVDC RAD
Fitxak: ECW-H16112RJV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H16112RJVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H16112RJV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1100PF 5% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215706 pcs Datuen fitxa ECW-H16112RJV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH16112RJV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1100pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1100pF