ECW-H12822RJV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12822RJV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECW-H12822RJV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H12822RJVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12822RJV fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218707 pcs Datuen fitxa ECW-H12822RJV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - tolerantzia 8200pF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.295" (7.50mm)
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Series ECW-H(V)
RoHS egoera Tape & Box (TB) Ripple Current - Baxu maiztasuna High Frequency, Switching
polarizazio Radial Beste izenak ECWH12822RJV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ECW-H12822RJV
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) 0.748" (19.00mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 8200pF ±5% Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5% Dielektrikoko diametroa Polypropylene (PP), Metallized