ECW-H12183JL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12183JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.018UF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak:
  • Mezua
ECW-H12183JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12183JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.018UF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3514 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC 1000V (1kV)
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.256" W (23.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12183JL
P12575
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.018µF Film Capacitor 1000V (1kV) 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.018µF