ECW-H12104HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12104HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 3% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECW-H12104HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ECW-H12104HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12104HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 3% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50842 pcs Datuen fitxa ECW-H12104HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.102" L x 0.610" W (28.00mm x 15.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12104HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.004" (25.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF