ECW-H12102JV
PanasonicPanasonic
ECW-H12102JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H12102JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1000PF 5% 1.25KVDC RAD
Fitxak: ECW-H12102JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECW-H12102JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H12102JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1000PF 5% 1.25KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 91528 pcs Datuen fitxa ECW-H12102JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1250V (1.25kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH12102JV
P10470
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1000pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1000pF