ECW-H10822JV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10822JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10822JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H10822JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10822JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 257077 pcs Datuen fitxa ECW-H10822JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10822JV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 8200pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 8200pF