ECW-H10472JV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10472JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10472JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H10472JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10472JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 211452 pcs Datuen fitxa ECW-H10472JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10472JV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 4700pF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 4700pF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H10472JVB
ECW-H10472JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL