ECW-H10363RHV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10363RHV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.036UF 3% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10363RHV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-H10363RHVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10363RHV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.036UF 3% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 117980 pcs Datuen fitxa ECW-H10363RHV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10363RHV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.036µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.036µF