ECW-H10333HV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10333HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 3% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10333HV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-H10333HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10333HV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.033UF 3% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155324 pcs Datuen fitxa ECW-H10333HV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10333HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF