ECW-H10223HV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10223HV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 3% 1KVDC RADIAL
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H10223HVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10223HV fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP FILM 0.022UF 3% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - tolerantzia 0.022µF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.591" (15.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Series ECW-H(V)
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna High Frequency, Switching
polarizazio Radial Beste izenak ECWH10223HV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ECW-H10223HV
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 0.022µF ±3% Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±3% Dielektrikoko diametroa Polypropylene (PP), Metallized
deskribapena CAP FILM 0.022UF 3% 1KVDC RADIAL Oraina - Ihesaldia 1000V (1kV)