ECW-H10123JV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10123JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10123JV.pdf
  • Mezua
ECW-H10123JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10123JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228530 pcs Datuen fitxa ECW-H10123JV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10123JV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.012µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-H10122RHV
ECW-H10122RHV
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1200PF 3% 1KVDC RADIAL
Stockean: 227587 pcs
Deskarga: ECW-H10122RHV.pdf
RFQ
ECW-H10122JVB
ECW-H10122JVB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1200PF 5% 1KVDC RADIAL
Stockean: 217932 pcs
Deskarga: ECW-H10122JVB.pdf
RFQ
ECW-H10123JVB
ECW-H10123JVB
deskribapena: CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL