ECW-H10113RJV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10113RJV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.011UF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10113RJV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
ECW-H10113RJVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10113RJV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.011UF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205037 pcs Datuen fitxa ECW-H10113RJV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10113RJV
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.011µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.011µF