ECW-H10104JVB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-H10104JVB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL
Fitxak: ECW-H10104JVB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-H10104JVBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-H10104JVB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 5% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 125925 pcs Datuen fitxa ECW-H10104JVB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.472" W (23.00mm x 12.00mm) Series ECW-H(V)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWH10104JVB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF