ECW-FE2W474Q1
PanasonicPanasonic
ECW-FE2W474Q1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FE2W474Q1
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Fitxak: 1.ECW-FE2W474Q1.pdf2.ECW-FE2W474Q1.pdf3.ECW-FE2W474Q1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
ECW-FE2W474Q1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FE2W474Q1 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Series ECWFE
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFE2W474Q1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.47µF