ECW-FE2W105JA
PanasonicPanasonic
ECW-FE2W105JA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FE2W105JA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FE2W105JA.pdf2.ECW-FE2W105JA.pdf3.ECW-FE2W105JA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-FE2W105JAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FE2W105JA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Series ECWFE
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFE2W105JA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1µF
eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-FE2W154JA
ECW-FE2W154JA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL
Stockean: 515053 pcs
Deskarga: ECW-FE2W154JA.pdf
RFQ
ECW-FE2W105KA
ECW-FE2W105KA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1UF 10% 450VDC RADIAL
Stockean: 360971 pcs
Deskarga: ECW-FE2W105KA.pdf
RFQ
ECW-FE2W105J
ECW-FE2W105J
deskribapena: CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL