ECW-FD2J474JQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2J474JQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 630V RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2J474JQ.pdf2.ECW-FD2J474JQ.pdf3.ECW-FD2J474JQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-FD2J474JQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2J474JQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 630V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.307" W (17.80mm x 7.80mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFD2J474JQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.776" (19.70mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-FD2J473KB
ECW-FD2J473KB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.047UF 10% 630V RADIAL