ECW-FD2J335KQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2J335KQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 630V RADIAL
Fitxak: 1.ECW-FD2J335KQ.pdf2.ECW-FD2J335KQ.pdf3.ECW-FD2J335KQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
ECW-FD2J335KQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2J335KQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.3UF 10% 630V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96747 pcs Datuen fitxa 1.ECW-FD2J335KQ.pdf2.ECW-FD2J335KQ.pdf3.ECW-FD2J335KQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.996" L x 0.602" W (25.30mm x 15.30mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFD2J335KQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.091" (27.70mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 3.3µF eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT