ECW-FD2J184KQ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FD2J184KQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Fitxak: 1.ECW-FD2J184KQ.pdf2.ECW-FD2J184KQ.pdf3.ECW-FD2J184KQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECW-FD2J184KQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FD2J184KQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.496" L x 0.291" W (12.60mm x 7.40mm) Series ECW-F(D)
balorazio - Pakete / kasua Radial
Beste izenak ECWFD2J184KQ
P122583
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.618" (15.70mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.18µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.18µF eskaerak EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT