ECW-FA2J154JQ
PanasonicPanasonic
ECW-FA2J154JQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-FA2J154JQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECW-FA2J154JQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ECW-FA2J154JQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-FA2J154JQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 298502 pcs Datuen fitxa ECW-FA2J154JQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.717" L x 0.236" W (18.20mm x 6.00mm) Series ECW-F(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWFA2J154JQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.638" (16.20mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-FA2J155JQ
ECW-FA2J155JQ
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL
Stockean: 124527 pcs
Deskarga: ECW-FA2J155JQ.pdf
RFQ
ECW-FA2J154J
ECW-FA2J154J
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 5% 630VDC RADIAL