ECW-F6824JLB
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F6824JLB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F6824JLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ECW-F6824JLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F6824JLB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.82UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60755 pcs Datuen fitxa ECW-F6824JLB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.102" L x 0.547" W (28.00mm x 13.90mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF6824JLB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.689" (17.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.004" (25.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.82µF