ECW-F6244JL
PanasonicPanasonic
ECW-F6244JL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F6244JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.24UF 5% 630VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F6244JL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECW-F6244JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F6244JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.24UF 5% 630VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47350 pcs Datuen fitxa ECW-F6244JL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.441" W (18.00mm x 11.20mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF6244JL
P12261
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.685" (17.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.24µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.24µF