ECW-F6163RHL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F6163RHL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.016UF 3% 630VDC RAD
Fitxak: ECW-F6163RHL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1100 pcs
  • Mezua
ECW-F6163RHLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F6163RHL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.016UF 3% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 149066 pcs Datuen fitxa ECW-F6163RHL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF6163RHL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.547" (13.90mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.016µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.016µF