ECW-F4823RJL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F4823RJL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: ECW-F4823RJL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
ECW-F4823RJLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F4823RJL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 138993 pcs Datuen fitxa ECW-F4823RJL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.295" W (13.00mm x 7.50mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF4823RJL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.606" (15.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.082µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.082µF