ECW-F4363HLB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F4363HLB
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.036UF 3% 400VDC RAD
Fitxak: ECW-F4363HLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-F4363HLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F4363HLB fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.036UF 3% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119181 pcs Datuen fitxa ECW-F4363HLB.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.224" W (12.50mm x 5.70mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF4363HLB
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.528" (13.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.036µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.036µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECW-F4364HL
ECW-F4364HL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.36UF 3% 400VDC RADIAL
Stockean: 36869 pcs
Deskarga: ECW-F4364HL.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.036UF 3% 400VDC RAD