ECW-F4114RJL
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F4114RJL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.11UF 5% 400VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F4114RJL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
ECW-F4114RJLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F4114RJL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.11UF 5% 400VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93759 pcs Datuen fitxa ECW-F4114RJL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.610" L x 0.268" W (15.50mm x 6.80mm) Series ECW-F(L)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF4114RJL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.642" (16.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.11µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.11µF