ECW-F2395JAQ
PanasonicPanasonic
ECW-F2395JAQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F2395JAQ
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F2395JAQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
ECW-F2395JAQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F2395JAQ fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36962 pcs Datuen fitxa ECW-F2395JAQ.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.937" L x 0.531" W (23.80mm x 13.50mm) Series ECW-F(A)
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF2395JAQ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.094" (27.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3.9µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3.9µF