ECW-F2225RHA
PanasonicPanasonic
ECW-F2225RHA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F2225RHA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 3% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F2225RHA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ECW-F2225RHAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F2225RHA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 2.2UF 3% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68247 pcs Datuen fitxa ECW-F2225RHA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±3% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm) Series ECW-F(A)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF2225RHA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.752" (19.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 2.2µF