ECW-F2155RJA
PanasonicPanasonic
ECW-F2155RJA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F2155RJA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F2155RJA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
ECW-F2155RJAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F2155RJA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111922 pcs Datuen fitxa ECW-F2155RJA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.740" L x 0.413" W (18.80mm x 10.50mm) Series ECW-F(A)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF2155RJA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.673" (17.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF