ECW-F2154RJA
PanasonicPanasonic
ECW-F2154RJA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECW-F2154RJA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: ECW-F2154RJA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1100 pcs
  • Mezua
ECW-F2154RJAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECW-F2154RJA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 393661 pcs Datuen fitxa ECW-F2154RJA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.220" W (13.00mm x 5.60mm) Series ECW-F(A)
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECWF2154RJA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.15µF