ECU-V1H152ZFV
PanasonicPanasonic
ECU-V1H152ZFV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECU-V1H152ZFV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 50V Y5V 0603
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECU-V1H152ZFVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECU-V1H152ZFV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP CER 1500PF 50V Y5V 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 384671 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak PCC1796CT
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1500pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 1500pF eskaerak General Purpose