ECS-T1VY104R
PanasonicPanasonic
ECS-T1VY104R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECS-T1VY104R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECS-T1VY104Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECS-T1VY104R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2983 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series TE Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak ECST1VY104R
PCS6104TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea Y
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.1µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric)
kapazitantzia 0.1µF