ECS-T1AZ225R
PanasonicPanasonic
ECS-T1AZ225R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECS-T1AZ225R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0805
Fitxak: ECS-T1AZ225R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECS-T1AZ225Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECS-T1AZ225R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5836 pcs Datuen fitxa ECS-T1AZ225R.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series TES Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak P11338CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea Z
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 2.2µF