ECQ-V1J824JM
PanasonicPanasonic
ECQ-V1J824JM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1J824JM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.82UF 5% 63VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1J824JM.pdf
  • Mezua
ECQ-V1J824JMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1J824JM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.82UF 5% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4027 pcs Datuen fitxa ECQ-V1J824JM.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.240" W (10.20mm x 6.10mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1J824JM
P4547
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.82µF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.82µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1J823JM2
ECQ-V1J823JM2
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.082UF 5% 63VDC RADIAL
Stockean: 5186 pcs
Deskarga: ECQ-V1J823JM2.pdf
RFQ
ECQ-V1J823JM3
ECQ-V1J823JM3
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 5609 pcs
Deskarga: ECQ-V1J823JM3.pdf
RFQ
ECQUA-KIT
ECQUA-KIT
deskribapena: CAP KIT FILM 0.1UF-2.2UF 90PCS
Deskarga:
ECQ-V1J684JMW
ECQ-V1J684JMW
deskribapena: CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-V1J684JMW.pdf
ECQ-V1J823JM
ECQ-V1J823JM
Deskarga: ECQ-V1J823JM.pdf
ECQ-V1J824JMW
ECQ-V1J824JMW
deskribapena: CAP FILM 0.82UF 5% 63VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-V1J824JMW.pdf
ECQ-V1J824JM3
ECQ-V1J824JM3