ECQ-V1J103JM9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1J103JM9
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1J103JM9.pdf
  • Mezua
ECQ-V1J103JM9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1J103JM9 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3045 pcs Datuen fitxa ECQ-V1J103JM9.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1J103JM9
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.425" (10.80mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 63V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 10000pF