ECQ-V1H684JL2
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1H684JL2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1H684JL2.pdf
  • Mezua
ECQ-V1H684JL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1H684JL2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.68UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6762 pcs Datuen fitxa ECQ-V1H684JL2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.256" W (7.30mm x 6.50mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1H684JL2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.68µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1H684JL9
ECQ-V1H684JL9
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.68UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 5477 pcs
Deskarga: ECQ-V1H684JL9.pdf
RFQ
ECQ-V1H823JL2
ECQ-V1H823JL2
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.082UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 4766 pcs
Deskarga: ECQ-V1H823JL2.pdf
RFQ
ECQ-V1H684JL
ECQ-V1H684JL