ECQ-V1H153JL
PanasonicPanasonic
ECQ-V1H153JL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1H153JL
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1H153JL.pdf
  • Mezua
ECQ-V1H153JLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1H153JL fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3069 pcs Datuen fitxa ECQ-V1H153JL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQ-V1H153JZ
ECQV1H153JL
ECQV1H153JZ
P4515
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.015µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1H124JLA
ECQ-V1H124JLA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 4296 pcs
Deskarga: ECQ-V1H124JLA.pdf
RFQ
ECQ-V1H153JL2
ECQ-V1H153JL2
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 4335 pcs
Deskarga: ECQ-V1H153JL2.pdf
RFQ
ECQ-V1H124JLW
ECQ-V1H124JLW
Deskarga: ECQ-V1H124JLW.pdf
ECQ-V1H153JL9
ECQ-V1H153JL9
Deskarga: ECQ-V1H153JL9.pdf
ECQ-V1H125JL
ECQ-V1H125JL
deskribapena: CAP FILM 1.2UF 5% 50VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-V1H125JL.pdf
ECQ-V1H125JL3
ECQ-V1H125JL3
Deskarga: ECQ-V1H125JL3.pdf
ECQ-V1H153JL5
ECQ-V1H153JL5
Deskarga: ECQ-V1H153JL5.pdf
ECQ-V1H125JLW
ECQ-V1H125JLW
Deskarga: ECQ-V1H125JLW.pdf
ECQ-V1H154JC
ECQ-V1H154JC
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 5% 50VDC RADIAL
Deskarga: ECQ-V1H154JC.pdf
ECQ-V1H153JL3
ECQ-V1H153JL3
Deskarga: ECQ-V1H153JL3.pdf
ECQ-V1H153JLW
ECQ-V1H153JLW