ECQ-V1H124JL2
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1H124JL2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1H124JL2.pdf
  • Mezua
ECQ-V1H124JL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1H124JL2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3328 pcs Datuen fitxa ECQ-V1H124JL2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.157" W (7.30mm x 4.00mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1H124JL2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.12µF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.12µF