ECQ-V1H103JL2
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1H103JL2
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL
Fitxak: ECQ-V1H103JL2.pdf
  • Mezua
ECQ-V1H103JL2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1H103JL2 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7075 pcs Datuen fitxa ECQ-V1H103JL2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.126" W (7.30mm x 3.20mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQV1H103JL2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 10000pF Film Capacitor 50V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 10000pF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1H103JLW
ECQ-V1H103JLW
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 3059 pcs
Deskarga: ECQ-V1H103JLW.pdf
RFQ
ECQ-V1H104JL
ECQ-V1H104JL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC RADIAL
Stockean: 3253 pcs
Deskarga: ECQ-V1H104JL.pdf
RFQ
ECQ-V1H103JL
ECQ-V1H103JL