ECQ-V1333JM
PanasonicPanasonic
ECQ-V1333JM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-V1333JM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
Fitxak: ECQ-V1333JM.pdf
  • Mezua
ECQ-V1333JMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-V1333JM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4445 pcs Datuen fitxa ECQ-V1333JM.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Series ECQ-V
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQ-V1333JZ
ECQV1333JM
ECQV1333JZ
P4719
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 0.033µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ECQ-V1274JM9
ECQ-V1274JM9
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.27UF 5% 100VDC RADIAL
Stockean: 4208 pcs
Deskarga: ECQ-V1274JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1333JM9
ECQ-V1333JM9
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
Stockean: 5753 pcs
Deskarga: ECQ-V1333JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1333JMW
ECQ-V1333JMW