ECQ-UAAF335MA
PanasonicPanasonic
ECQ-UAAF335MA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-UAAF335MA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • Mezua
ECQ-UAAF335MAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-UAAF335MA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm) Series ECQ-UA
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQUAAF335MA
P123495
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.161" (29.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 3.3µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 3.3µF