ECQ-UAAF104K
PanasonicPanasonic
ECQ-UAAF104K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-UAAF104K
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 275VAC RADIAL
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ECQ-UAAF104Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-UAAF104K fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.1UF 10% 275VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Series ECQ-UA
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQUAAF104K
P14786
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.1µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.1µF