ECQ-U2A822KLA
ECQ-U2A822KLA
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 8200PF 10% 275VAC RAD
Stockean: 533543 pcs
Deskarga: ECQ-U2A822KLA.pdf
RFQ
ECQ-U2A823KL
ECQ-U2A823KL
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: CAP FILM 0.082UF 10% 275VAC RAD