ECQ-U2A564MV
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECQ-U2A564MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A564MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.56UF 20% 250VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A564MV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A564MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A564MV fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena CAP FILM 0.56UF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55125 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A564MV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V tolerantzia 0.56µF
Bukaera PC Pins Gainazaleko lurzoruaren tamaina 1.083" (27.50mm)
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.532" W (30.50mm x 13.50mm) Series ECQ-UV
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna EMI, RFI Suppression
polarizazio Radial Beste izenak ECQU2A564MV
P4645
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia ECQ-U2A564MV
Bizitza @ tenperatura. - Altuera - Eserita (Max) 0.945" (24.00mm)
Ezaugarriak X2 Safety Rated Zabaldutako deskribapena 0.56µF ±20% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% Dielektrikoko diametroa Polyester, Metallized
deskribapena CAP FILM 0.56UF 20% 250VAC RAD Oraina - Ihesaldia -