ECQ-U2A394MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A394MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A394MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.39UF 20% 250VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A394MV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
ECQ-U2A394MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A394MV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.39UF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6116 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A394MV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.472" W (30.50mm x 12.00mm) Series ECQ-UV
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A394MV
P4644
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.39µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.39µF