ECQ-U2A274MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A274MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A274MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.27UF 20% 250VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A274MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A274MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A274MV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.27UF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43421 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A274MV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.201" L x 0.394" W (30.50mm x 10.00mm) Series ECQ-UV
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A274MV
P4643
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.27µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.27µF