ECQ-U2A182MV
PanasonicPanasonic
ECQ-U2A182MV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A182MV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1800PF 20% 250VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A182MV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A182MVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A182MV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 1800PF 20% 250VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106211 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A182MV.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.157" W (17.50mm x 4.00mm) Series ECQ-UV
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A182MV
P4620
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 1800pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 1800pF