ECQ-U2A123MLA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ECQ-U2A123MLA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.012UF 20% 275VAC RAD
Fitxak: ECQ-U2A123MLA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1100 pcs
  • Mezua
ECQ-U2A123MLAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ECQ-U2A123MLA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FILM 0.012UF 20% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 621458 pcs Datuen fitxa ECQ-U2A123MLA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.591" L x 0.197" W (15.00mm x 5.00mm) Series ECQ-UL
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak ECQU2A123MLA
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.012µF Film Capacitor 275V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.012µF